Podstawy obsługi Moodle – warsztaty

Centrum Kształcenia na Odległość serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty z zakresu podstaw obsługi platformy Moodle. Warsztaty odbędą się w dniu 16 kwietnia 2018 roku (poniedziałek), w godzinach 15:00 – 18:00 w sali 2C Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (wejście od ulicy Więziennej). Wszystkich Państwa zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach zapraszam do wypełnienia formularza, znajdującego się pod tym linkiem. Z uwagi na tematykę i charakter warsztatów, wymagających wykorzystania stanowisk komputerowych, liczba miejsc jest nimi ograniczona do 20. Jeżeli jednak zainteresowanie warsztatami z tej tematyki będzie większe, zostaną one powtórzone w innym terminie.

Z uwagi na powyższe ograniczenie o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby otrzymają stosowne powiadomienie e-mailem po zamknięciu listy uczestników, jednak nie później, niż do piątku, 13.04.2018 r.