Office 365 dla pracowników nie-dydaktycznych

Centrum Kształcenia na Odległość zaprasza wszystkich pracowników nie-dydaktycznych (czyli tych, którzy w umowie o pracę nie mają przewidzianego pensum dydaktycznego) na bezpłatne warsztaty z podstaw obsługi pakietu Office 365. Szkolenie odbędzie się w dniach 2-6 lipca 2018 roku (5 dni po 90 minut), godziny zostaną podane w terminie późniejszym, w zależności od liczby uczestników.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Formularz rejestracyjny będzie dla Państwa dostępny do końca maja. Po jego zamknięciu zostanie do tych z Państwa, którzy zakwalifikują się na szkolenie, wysłane powiadomienie drogą e-mailową, z podaniem dokładnej godziny szkolenia.