Efekty kształcenia – jak sprawdzić czy studenci je osiągnęli?

To pytanie zadaje sobie wielu z nas, a po zakończeniu kolejnego cyklu dydaktycznego i przed przygotowywaniem zajęć na nowy semestr, jest ono szczególnie aktualne. Dlatego też Centrum Kształcenia na Odległość serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty z zakresu technik weryfikacji stopnia osiągnięcia planowanych efektów kształcenia. Warsztaty odbędą się w dniu 19 czerwca 2018 roku (wtorek), w godzinach 9:30 – 12:30 w Sali Klubowej Uniwersytetu Wrocławskiego (gmach główny, plac Uniwersytecki 1, wejście od strony kościoła uniwersyteckiego, korytarz na parterze, pierwsze drzwi po lewej stronie). W ramach warsztatów przewidziana jest przerwa kawowa i drobny poczęstunek. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach prosimy o wypełnienie (do piątku, 15 czerwca włącznie) formularza, znajdującego się pod tym linkiem. Do zobaczenia na warsztatach!