Warsztaty – Jak napisać dobry sylabus?

Dla wielu z nas sylabus jest synonimem biurokratycznego zniewolenia, na którym zdecydowanie traci nasza praca dydaktyczna. Ta konotacja nie musi jednak odpowiadać rzeczywistości. Wręcz przeciwnie – dobrze napisany sylabus może znacznie podnieść jakość naszej pracy dydaktycznej, a także wywrzeć pozytywny wpływ na wyniki, osiągane przez naszych studentów. Wszystkie osoby zainteresowane przekształceniem swoich sylabusów w skuteczne narzędzia uzyskania i utrzymania wysokiej jakości pracy dydaktycznej zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w Klubie Uniwersyteckim, 12 października (w piątek) w godzinach 15:00 – 18:00Aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, dostępny pod tym linkiem, nie później niż we wtorek, 5 lutego.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. W środę, 6 lutego  poinformujemy wszystkie osoby zapisane o możliwości uczestnictwa w warsztatach.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń, wszystkim osobom zapisanym po wypełnieniu limitu miejsc zostanie zaproponowany dodatkowy termin warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!