Warsztaty – Razem czy osobno? Metody aktywizujące w pracy z grupą edukacyjną

Centrum Kształcenia na Odległość serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty dla pracowników dydaktycznych

Razem czy osobno? Metody aktywizujące w pracy z grupą edukacyjną

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 18 lutego 2019 roku, w godzinach 9:00 – 12:00 w sali 204 Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa, plac Uniwersytecki 9/13 (wejście naprzeciwko Szermierza). Tematyka warsztatów obejmuje następujące zagadnienia:

1.         Podstawy aktywizacji w procesie dydaktycznym

2.         Grupa a zespół – implikacje dla edukacji

3.         Style przetwarzania informacji- znaczenie dla pracy zespołowej (rozpoznanie własnego stylu przetwarzania informacji

4.         Konstruktywistyczna natura ludzkiego uczenia się

Osoby zainteresowane tematyką warsztatów zapraszamy do zapisywania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, który będzie dostępny do czwartku 14 lutego włącznie. Osoby zainteresowane tematyką, które jednak nie mogą wziąć udziału w warsztatach z uwagi na zaproponowany termin, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego z zaznaczeniem opcji NIE w pierwszym pytaniu.

Warsztaty adresowane są do pracowników naukowych, dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu.