Przypomnienie o możliwości zapisania się na szkolenia i warsztaty organizowane w semestrze letnim 2020/21

chcielibyśmy przypomnieć o tym, że w dalszym ciągu osoby, które nie zapisały się na żadne szkolenie mają taką możliwość wypełniając formularz znajdujący się pod tym linkiem. Formularz jest jednorazowy, dlatego osoby, które już zapisywały się na warsztaty nie będą miały do niego dostępu.

Harmonogram warsztatów i szkoleń na najbliższy semestr:

16.04 – Multimedia w dydaktyce – podstawy obsługi Power Point i Sway (6 godzin)

23.04 – Praca zespołu w chmurze – zarządzanie uprawnieniami dostępu w aplikacjach pakietu Office 365 (4 godziny)

30.04 – 12.06 – Dydaktyka i metodyka e-learningu (4 spotkania po 2 godziny + ok. 20 godzin pracy własnej)

7.05 – Power Point dla zaawansowanych (6 godzin)

21.05 – Prowadzenie zajęć i zarządzanie pracą zespołu w aplikacji Teams (6 godzin)

Wszystkie kursy rozpoczynać się będą w piątki o godzinie 9:30 i z wyjątkiem kursu certyfikującego dydaktyków e-learningu, prowadzone są jako jeden blok zajęć o wskazanej liczbie godzin.