Webinarium: Zdalne zajęcia offline. Jak ograniczyć czas przed komputerem

dziękujemy za udział w webinarium: Zdalne zajęcia offline. Jak ograniczyć czas przed komputerem, które odbyło się dziś o godzinie 9:30. Podczas spotkania dowiedzieli się Państwo w jaki sposób rozszerzyć zajęcia o aktywności niewymagające ciągłej pracy z komputerem, temat niezwykle istotny zwłaszcza w dobie pandemii. Dla osób, które z różnych względów nie mogły wziąć udziału w naszym spotkaniu zamieszczamy link do pełnego nagrania z webinarium. Proszę pamiętać, że w aplikacji Stream mogą Państwo obejrzeć filmy ze wszystkich do tej pory zorganizowanych szkoleń.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa już za dwa tygodnie na kolejny z serii webinarów: Nie tylko wiedzą żyje student – wspieranie rozwoju umiejętności i kompetencji społecznych na zajęciach zdalnych. Webinarium rozpocznie się o godzinie 9:30.