Webinarium: Nie tylko wiedzą żyje student/tka. Rozwój umiejętności oraz kompetencji społecznych na zajęciach zdalnych

dziękujemy za udział w webinarium: Nie tylko wiedzą żyje student/tka. Rozwój umiejętności oraz kompetencji społecznych na zajęciach zdalnych, które odbyło się dziś o godzinie 9:30. Podczas spotkania mogli Państwo poszerzyć swoją wiedzę związaną z klasyfikacją celów nauczania w oparciu o taksonomię Blooma. Oprócz tego został także poruszony temat teorii społecznego uczenia się wraz z przykładami. Proszę pamiętać, że w aplikacji Stream mogą Państwo obejrzeć filmy ze wszystkich do tej pory zorganizowanych szkoleń. Już dziś chcielibyśmy Państwa zaprosić na kolejny z serii webinarów: Platforma e-EDU – ekstra kredyt czyli aktywności dla chętnych. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek 19.04.2021 r. o godzinie 9:30 w aplikacji Teams.