Warsztaty: Multimedia w dydaktyce – podstawy aplikacji PowerPoint oraz Sway

kontynuując wiosenny cykl warsztatów, w najbliższy piątek zapoznamy się z aplikacją Sway (dostępną w pakiecie Office 365 Online) oraz poćwiczymy podstawowe funkcje programu Power Point w ramach szkolenia Multimedia w dydaktyce. W aplikacji Sway rozpoczniemy od tworzenia nowej prezentacji, a zakończymy na jej udostępnieniu. W programie Power Point popracujemy z organizacją slajdów, ich warstwą tekstową i graficzną, indywidualizacją prezentacji (w tym uzgodnieniem jej wyglądu z wymaganiami SIW), oraz poćwiczymy narzędzia dostępne w trybie pokazu slajdów.

Zaczynamy 29 kwietnia o 9:00 w trzech blokach po 90 minut.

Rejestracja na szkolenie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego  (w tym semestrze przygotowaliśmy jeden formularz dla wszystkich szkoleń).

Serdecznie zapraszamy!