Team Based Learning – webinarium

mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na webinarium na temat praktycznego zastosowania metody Team Based Learning w kształceniu akademickim, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć z języka obcego. Spotkanie odbędzie się na platformie Teams w piątek 28 kwietnia w godzinach 13:15-14:00, a poprowadzi je Krystyna Breszka-Jędrzejewska, dyrektor Centrum Językowego Politechniki Łódzkiej.

Krystyna Breszka-Jędrzejewska – anglistka, absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2000 roku uczy języka biznesowego i technicznego w Centrum językowym PŁ. Metodyk Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, udziela wsparcia metodycznego swoim koleżankom i kolegom. Wiele radości sprawia jej dzielenie się doświadczeniem i prowadzenie warsztatów dla metodyków, nauczycieli i lektorów języków obcych. Absolwentka studiów podyplomowych: Psychologia motywacji oraz Mediacje i negocjacje w środowisku edukacyjnym, rodzinnym i społecznym. Certyfikowany trener i coach biznesu oraz edukacji, z niesłabnącym entuzjazmem szkoli dorosłych. Prowadzi warsztaty dydaktyczne dla nauczycieli akademickich z zakresu efektywnego nauczania dorosłych. Jest entuzjastką i propagatorką psychologii pozytywnej oraz aktywnych metod kształcenia i coachingu edukacyjnego. Chętnie występuje jako prelegent na konferencjach organizowanych przez uczelnie i inne organizacje edukacyjne.