Platforma Moodle w pracy dydaktycznej – poziom zaawansowany

logo Moodle - biała litera M z kapeluszem magisterskim

Centrum Kształcenia na Odległość serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty z zakresu wykorzystania platformy Moodle w pracy dydaktycznej w czwartek, 20 grudnia , w godzinach 15:00 – 18:00 w sali 205 Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa przy placu Uniwersyteckim 9/13.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane prowadzeniem części swoich zajęć w formacie online, tworzeniem pełnego kursu e-learningowego, jak również tych z Państwa, którzy chcieliby zamieszczać na platformie E-EDU materiały pomocnicze do swoich zajęć, prowadzonych w sposób tradycyjny.

Tematyka warsztatów obejmuje:

1. Tworzenie grup użytkowników (ręczne i automatyczne)
  2. Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
  3. Osadzanie treści zewnętrznych w modułach Moodle
  4. Obsługę modułu Lekcja
  5. Podstawową konfigurację dziennika ocen

Do czynnego uczestnictwa w warsztatach niezbędna jest znajomość swojego loginu i hasła do usługi USOSWeb oraz do poczty Office 365 (w domenie uwr.edu.pl).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach zachęcamy do zapisywania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego (dostępnego pod tym linkiem).

Liczba miejsc jest ograniczona liczbą stanowisk komputerowych w pracowni. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo będą miały osoby prowadzące zajęcia dydaktyczne z wykorzystaniem platformy Moodle, oraz te, które ukończyły szkolenie “E-learning w dydaktyce” w ramach projektu Dobra Kadra.