Warsztaty: Multimedia w dydaktyce cz. 1 – podstawy obsługi programu PowerPoint

zapraszamy do udziału w warsztatach, które rozpoczną się już 16 września 2022 r. Warsztaty trwają 6 godzin lekcyjnych (3 spotkania po 90 minut), w trakcie których omawiamy i ćwiczymy podstawowe funkcje programu PowerPoint. Opanowanie prezentowanych w trakcie szkolenia funkcji ułatwia korzystanie z programu w trakcie prowadzenia zajęć oraz pomaga w przygotowaniu angażujących i atrakcyjnych wizualnie materiałów dydaktycznych.

Osoby, które uczestniczyły w spotkaniach i wykonały zadania praktyczne, otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Warsztaty odbywają się za pośrednictwem aplikacji Teams. Do warsztatów można się zapisać za pomocą kalendarza wydarzeń znajdującego się na naszej stronie.