Webinarium: Weryfikacja efektów uczenia się a efektywność zajęć zdalnych

dziękujemy za udział w webinarium: Weryfikacja efektów uczenia się a efektywność zajęć zdalnych, które odbyło się dziś o godzinie 9:30. Dowiedzieli się Państwo o potrzebie weryfikacji umiejętności studenta, jej formach oraz istotności w przypadku nauki prowadzonej w sposób zdalny. Pod tym linkiem mają Państwo możliwość obejrzenia nagrania z dzisiejszego spotkania. Proszę pamiętać, że w aplikacji Stream mogą Państwo obejrzeć filmy ze wszystkich do tej pory zorganizowanych szkoleń. Chcielibyśmy zaprosić Państwa już za tydzień na kolejny z serii webinarów: Zdalne uczenie się offline – jak planować, aby zajęcia nie ograniczały się do siedzenia przed komputerem? Webinarium rozpocznie się o godzinie 9:30.