Warsztaty: „Praca zespołu w chmurze – zarządzanie uprawnieniami dostępu w aplikacjach pakietu Office 365” już za tydzień

w najbliższy piątek 23.04.2021 r. w godzinach 9:30-12:30 odbędą się warsztaty Praca zespołu w chmurze – zarządzanie uprawnieniami dostępu w aplikacjach pakietu Office 365 organizowane przez Centrum Kształcenia na Odległość. Aby wziąć udział w spotkaniu należy dołączyć do zespołu Teams z wykorzystaniem tego linku. Z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia limit wynosi 25 osób w grupie. W przypadku większej liczby zainteresowanych decydować będzie kolejność zgłoszeń. W takim wypadku zorganizujemy dodatkowe szkolenie w późniejszym terminie, o czym poinformujemy Państwa w stosownym komunikacie.