ICTM 2019 – Międzynarodowa konferencja poświęcona zarządzaniu technologiami ICT

W dniu 22 października 2019 r. Centrum Kształcenia na Odległość będzie miało przyjemność wziąć udział w międzynarodowej konferencji poświęconej technologiom ICT (informacyjno-komunikacyjnym) na rzecz globalnej konkurencyjności i wzrostu gospodarczego w gospodarkach wschodzących ICTM 2019.

Tematem konferencji będą:

1. Transdyscyplinarne podejście do innowacji cyfrowych, sztucznej inteligencji i zrównoważonego rozwoju (CPS, inteligentne miasta, inteligentne sieci, inteligentne systemy, mobilne pieniądze itp.).
  2. Dane, etyka i włączenie cyfrowe (Blockchain, analizy, włączenie / wykluczenie społeczne, umiejętność korzystania z informacji itp.).
  3. Technologie cyfrowe, praca i tożsamość.
  4. Społeczności, łączność i platformy cyfrowe.
  5. Innowacje ICT w zarządzaniu relacjami z klientami.

Podczas konferencji dyrektor Centrum – dr Stefan Nowicki – wygłosi wykład “Rola nowych technologii i metod szkoleniowych w zarządzaniu procesem uczenia się na uczelni wyższej”.