Konferencja “Publikowanie po przełomie cyfrowym” na Uniwersytecie Wrocławskim

Centrum Kształcenia na Odległość ma przyjemność wziąć udział w konferencji organizowanej przez Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa oraz Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego “Publikowanie po przełomie cyfrowym”, która odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2019 r.

Tematem konferencji będą współczesne formy publikowania i przemiany, jakie zaszły w tej dziedzinie w ostatnich dekadach. Omówione zostaną zmiany, jakie pod wpływem nowych technologii zachodzą w obiegu informacji i rynku wydawniczym. Uczestnicy konferencji będą starali się określić zarysowujące się tendencje.

Dyrektor Centrum – dr Stefan Nowicki – podczas sesji “Innowacje w dydaktyce” omówi zagadnienie “Storytelling i jego rola w kształceniu uniwersyteckim”.