Zasady prowadzenia zajęć na odległość w Uniwersytecie Wrocławskim – webinarium

Zapraszam Państwa serdecznie na pierwsze, testowe webinarium, poświęcone zasadom prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w Uniwersytecie Wrocławskim oraz korzystania z platformy E-EDU.

Planowany początek spotkania w dniu jutrzejszym (środa, 11 marca) o godzinie 9:00. Przewidywany czas trwania – 30 minut.

Aby dołączyć do spotkania należy:

1. Kliknąć link : Link do spotkania na Skype dla Firm
  2. Zainstalować aplikację Skype Web App lub uruchomić zainstalowany na Państwa komputerze program Skype dla Firm.
  3. Po wyświetleniu okna powitalnego wybrać opcję „Zaloguj się, jeśli masz konto w usłudze Office 365”, widoczną poniżej okna „Wpisz swoją nazwę”.
  4. Zalogować się do usługi Office 365 z wykorzystaniem Państwa loginu i hasła do poczty w domenie @uwr.edu.pl.