Webinarium: Projekty i zadania multimedialne jako alternatywa dla tradycyjnych kolokwiów zaliczeniowych

dziękujemy za udział w ostatnim już z cyklu webinarów: Projekty i zadania multimedialne jako alternatywa dla tradycyjnych kolokwiów zaliczeniowych, które odbyło się dziś o godzinie 9:30. Dowiedzieli się Państwo jak urozmaicić formę zaliczenia przedmiotu i w jaki sposób dostosować ją do indywidualnych potrzeb każdego studenta. Proszę pamiętać, że w aplikacji Stream mogą Państwo obejrzeć filmy ze wszystkich do tej pory zorganizowanych szkoleń.

Od przyszłego tygodnia poniedziałkowe spotkania przyjmą formę forum pytań i odpowiedzi skupiając się głównie na stronie technicznej platformy e-EDU. Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w dyskusji, szczególnie ze względu na zbliżającą się sesję egzaminacyjną.